Hakkımızda

BULUT DIŞ TİCARET olarak 20 yılı aşkın deneyime sahip Alman ve Hollandalı ve Çek ortaklarımız ile Türkiye de Gıda ve İçecek ürünlerinin  Aseptic Üretim, Dolum ve Paketleme Makinelerinin Alım – Satımını  ve Montajını  Fonksiyon garantisi ile yapmaktayız.

Ürünler     : Meyve Suyu, Süt, Süt Ürünleri, Meyve Konsantre ve Süt Tozu tesisleri.

Makineler     : Tetra Pak Aseptic Dolum ve Paketleme Makineleri, Kolileme, Bantlar, Hareket Motorları, Pull Tab , Reacap ve Aplikatorler.

GEA-FINNAH, Westfalia, AVP - Gaulin ve Soavi Separatörler, Pastorizatorler ve Homojenizatorler ve Deadoratörleri.
Evaporatörler ve Kurutma Kuleleri.

Ayrıca, bu Makineler’ in her türlü yedek parça temini Montajı bakımı, onarımı ve komple revizyonu –her biri konusunda uzman- Alman teknik ekibimiz tarafından yapmaktadır.

Tüm makineler ve sistemler monte edilecek, birbirleri ile bağlanacak / birleştirilecek ve fonksiyon (çalışma) garantisi ile teslim edilecektir!

Yapacağınız komple yatırımlarda ve kapasite artırımlarınızda mutlaka bize danışın, Size uygun makine ve çözümlerimizi görünüz.

Çalıştığımız Ülkeler:    Almanya, Fransa, İsveç, TÜRKİYE, K.Kıbrıs, Rusya, Ukrayna, İran, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Gürcistan, Makedonya, Mısır, Sudan, Kore, Beyaz Rusya, Ürdün, Lübnan, UAE, Nijerya, Angola, Gana ve Kuzey Afrika Ülkeleri.


Saygılarımızla
BULUT DIŞ TİCARET    (TR) +90 532 693 82 66
Kubilay  Bulut        ( D) +49 173 608 46 76